İşkadını ölü bulundu

İnci Kibrit Fabrikası'nın sahibi Zeynep Ayar, aracında göğsünden vurulmuş olarak bulundu.

İşkadını ölü bulundu

İstanbul Maltepe’de Darıca'daki İnci Kibrit Fabrikası'nın sahibi Zeynep Ayar (44), bir kafenin otoparkına parkettiği panelvanda göğsünden tabanca ile vurulmuş halde bulundu. Sağlık ekiplerinin müdahalesine rağmen yaşamını yitiren Zeynep Ayar'ın piyasa olan borçları nedeniyle intihar ettiği sanılıyor.

1/ 6
İşkadını ölü bulundu

Sahil Yolu Kumcular mevkiinde geceyarısı meydana gelen olay şöyle gelişti:

Piyasaya yüklü miktarda borcu olan iş kadını Zeynep Ayar, saat 23.30 sıralarında ailesini arayarak Maltepe sahilinde bir kafenin otoparkında aracının içinde oturduğunu söyleyip, yanına gelmelerini istedi. Zeynep Ayar, bir süre sonra kafenin çalışanları tarafından camı kırık olan panelvanın içinde yaralı halde bulundu.

2/ 6
İşkadını ölü bulundu

Kafe çalışanları olayı polise ihbar ettikten sonra sağlık ekiplerine bilgi verdi. Buraya gelen sağlık görevlileri hayatta olduğunu belirledikleri Zeynep Ayar’a müdahale etti. Ancak göğsünden yaralı olan ve aşırı kan kaybeden Zeynep Ayar, tüm çabalara rağmen olay yerinde hayatını kaybetti.

3/ 6
İşkadını ölü bulundu

Üzerinden kimlik çıkmayan Zeynep Ayar’ın cesedi, bir süre önce telefonla konuşup yanına çağırdığı yakınları tarafından teşhis edildi. Yakınları, polisin çalışmaları sırasında uzun süre gözyaşı döktü. Fenalık geçiren Zeynep Ayar'ın kızı Filiz Ayar'ı yanındakiler teskin etti.

4/ 6