İşte Bostancıdaki terörist !

Bostancı'daki çatışmada öldürülen teröristin fotoğrafları, örgütün internet sitesinde yayınlandı.

İşte Bostancıdaki terörist !

Bostancı'daki çatışmada öldürülen Devrimci Karargah örgütünden Orhan Yılmazkaya'nın fotoğrafları, örgütün internet sitesinde yayınlandı.

1/ 6
İşte Bostancıdaki terörist !

Yılmazkaya'nın fotoğrafların tam olarak nerede çekildiği anlaşılamazken Üzerindeki kıyafetlerden görüldüğü kadarıyla Kuzey Irak'da çekilmiş olabileceği sanılıyor. Terörist Yılmazkaya'dan sitede Merkez Komite Yöneticisi olarak bahsedilirken 'komutan' diye çağırıldığı öğrenildi.

2/ 6
İşte Bostancıdaki terörist !

Orhan Yılmazkaya kimdir?

Terörist Orhan Yılmazkaya’nın İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra bazı gazete ve dergilerde çalıştığı, “Türk Hamamı” isimli bir de kitap yazdığı tespit edildi

Hücre evinde teslim olmayı reddedip ölene kadar polisle çatışan Orhan Yılmazkaya’nın İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra bazı gazete ve dergilerde çalıştığı, “Türk Hamamı” isimli bir de kitap yazdığı öğrenildi. Yılmazkaya’nın Ergenekon yapılanması içindeki bazı kişilerle görüşmelerinin bulunduğu ifade edildi.

3/ 6
İşte Bostancıdaki terörist !

Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde akrabaları bulunan Orhan Yılmazkaya’nın Almanya’da doğduğu belirtildi.
Alınan bilgiye göre, Yılmazkaya’nın yıllarca Almanya’da işçi olarak çalışan anne ve babası Türkiye’ye kesin dönüş yaptı.

4/ 6