İşte Oscar adayları!

İşte Oscar adayları!

İşte Oscar adayları!

Senaristler de ‘Birdman’ dedi!

Sinema Oyuncuları Derneği Ödülleri (SAG)?sahiplerini buldu ve ‘Birdman’ üçüncü ‘En İyi Film’ ödülünü alarak Oscar’a göz kırptı.
 
ABD’de Sinema Oyuncuları Derneği tarafından dağıtılan, Screen Actors Guild (SAG) Ödülleri’nin 2015 yılı s ahipleri belli oldu. Sinema Oyuncuları Derneği’nin 1995’den bu yana dağıttığı sinema ödülleri töreni, Screen Actors Guild (SAG) Ödülleri’nin 2015 sahipleri belli oldu. En İyi Oyuncu Kadrosu SAG Ödülü , Eddie Redmayne “The Theory of Everything” filmiyle En İyi Erkek Oyuncu, Julianne Moore “Still Alice”deki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu seçildi.

1/ 31
İşte Oscar adayları!

2/ 31
İşte Oscar adayları!

Adım adım Oscar!

Bir gün önceki Amerikan Yapımcılar Birliği Ödül Töreni’nde de ‘En İyi Film’ seçilen ‘Birdman’, 21 Şubat’ta yapılacak Oscar Ödül Törenleri’ne emin adımlarla ilerliyor. 
 
Gecenin ‘En’leri
 
En İyi Film: Birdman 
En İyi Erkek Oyuncu: Eddie Redmayne (The Theory of Everything) 
En İyi Kadın Oyuncu: Julianne Moore (Still Alice) 
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu: J.K. Simmons (Whiplash)
En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu: Patricia Arwuette (Boyhood)

3/ 31
İşte Oscar adayları!

Dekoltesi ikiye böldü!

Jennifer Aniston(45), geceye Johny Galliano’dan vintage bir elbiseyle katıldı. Ancak Aniston’un dekoltesi, hayranlarını ikiye böldü. Bir bölümü göğüslerini ‘sarkık’ bulurken, bir bölümü de  “Gerçek bir göğüs nasıl görünür unuttunuz. O kendine güveniyor” yorumu yaptı.

4/ 31