İşte Topbaşın gelinleri

KKM tarafından hazırlanan Geleneksel El Emeği Sergisi'nin 5'incisi bugün açıldı..

İşte Topbaşın gelinleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi (KKM) tarafından hazırlanan Geleneksel El Emeği Sergisi'nin 5'incisi bugün açıldı

1/ 5
İşte Topbaşın gelinleri

Altunizade Kültür Merkezi'nde 11-16 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan serginin açılışına Kadın Koordinasyon Merkezi Fahri Başkanı Özleyiş Topbaş, İstanbul Valisi Muammer Güler'in eşi Neval Güler, İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ın eşi Hülya Cerrah katıldı.

2/ 5
İşte Topbaşın gelinleri

KKM bünyesindeki atölyelerde, bir yıl boyunca üretilen el emeği ürünlerin yer aldığı sergide 'Geri Dönüşüm' adlı stand ilgi odağı oldu.

3/ 5
İşte Topbaşın gelinleri

Standda, çeşitli eşyaların çöpe atılmadan yeniden kullanımını sağlamak üzere tava, gazoz kapağı, CD'lerden yararlanarak yapılan ürünler sergilendi. Açılışta Özleyiş Topbaş'a büyük gelini Tuğba Topbaş ile 'müstakbel gelin' Göksu Dinçerler de eşlik etti.

İlgi odağı olan Tuğba Topbaş türban takarken Göksu Dinçerler'in ise başının açık olması dikkat çekti. Alışveriş yapan yeni gelin Dinçerler, 'Geri Dönüşüm' standından da tavadan yapılmış bir makyaj aynası aldı. Dinçerler, düğün hazırlıklıklarıyla ilgili soruyu yanıtsız bıraktı. Dinçerler, annesiyle birlikte bindiği lüks cipiyle sergiden ayrıldı.

4/ 5