İşte yeni first lady Melania Trump

İşte yeni first lady Melania Trump

Başkanlık seçimlerinden zaferle çıkan Donald Trump'ı seçim yarışında en çok eşi Melania'nın geçmişi zorladı. Model olan karısı Melania Trump'ın çırılçıplak çekilmiş pozları seçim sürecinde sahaya sürüldü. Çıplak fotoğraflar Fransız bir erkek dergisi için çekilmişti. ABD medyasının kapağına taşınan karelerin sonrasında devamı da geldi. Trump'ın eşinin mazisi hep böyle pozlarla doluydu. Ne zaman müstakbel first laydinin adı geçse o kareler arşivlerden çıkarıldı.

1/ 19
İşte yeni first lady Melania Trump

MURDOCH'UN GAZETESİ YAYINLADI

Donald Trump'ı seçim yarışında en çok zorlayan 'çıplak' kareleri Robert Murdoch'un sahibi olduğu tabloid gazetesi New York Post yayınladı. Post'un "Daha önce hiçbir olası first lady'i böyle görmediniz" başlığıyla gündeme getirdiği fotoğraflar kısa süre içinde diğer yayın organları tarafından da manşet yapıldı.

2/ 19
İşte yeni first lady Melania Trump

YENİ FIRST LAYD MELANIA TRUMP ÇIPLAK

AFP haber ajansı fotoğrafların muhafazakâr görüşlere sahip Murdoch'ın gazetesinde yayımlanmasını manidar buldu. ABD basını, Melania Trump'ın söz konusu fotoğrafları Donald Trump ile tanışmadan önce çektirdiğini hatırlattı. Çift 1998 yılında tanışıp, 2005'te evlenmişti.

3/ 19
İşte yeni first lady Melania Trump

"BUNDA UTANILACAK BİR ŞEY YOK"

New York Post'un yayımladığı fotoğrafları CNN'e değerlendiren Trump'ın danışmanı Jason Miller ise, "Onlar, sanat açısından insan vücudunun bir kutlaması" dedi. Miller, "Bunda utanılacak hiçbir şey yok. O güzel bir kadın" diye ekledi.

4/ 19