İzmirde otobüs eve girdi

İzmir'de freni patlayan otobüs eve girdi. Kazada 18 kişi yaralandı.

İzmirde otobüs eve girdi

İzmir'in Bayraklı İlçesi'nde, 2,5 yıl önce bir belediye otobüsünün çarptığı ve araçtaki 12 kişinin yaralandığı eve, ikinci kez otobüs girdi. Bu kez de aralarında şoförün de bulunduğu 18 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Büyük hasar gören evin, belediye ekiplerince yıkılacağı bildirildi.

1/ 7
İzmirde otobüs eve girdi

YARALILARIN KİMLİKLERİ BELİRLENDİ
Kaza, dün akşam saat 18.30 sıralarında meydana geldi. Gengizhan Mahallesi - Yeşilyurt seferini yapan Osman Yener yönetimindeki belediye otobüsü, frenin patlaması sonucu kullanılmayan metruk binaya girdi.

2/ 7
İzmirde otobüs eve girdi

18 kişinin yaralandığı kazada, otobüs şoförü Osman Yener(48), 36 yaşındaki Fatma ve 5 yaşındaki Aydoğan İbrahimoğlu, 57 yaşındaki Eyüp Kurt, 31 yaşındaki Erkan Akpınar, 64 yaşındaki Esma Toprakçı, 8 yaşındaki Sezgin Yıldız Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesine, 43 yaşındaki Fatma Özdin'in Karşıyaka Devlet Hastanesi'ne 8 yaşındaki Özlem Gül Biçer ve 32 yaşındaki Hatice Biçer, 15 yaşındaki Volkan ve 38 yaşındaki Muazzez Civelek, 72 yaşındaki Turan Kalkan, 48 yaşındaki Songül Toker ve 38 yaşındaki Can Duman'ın Ege Üniversitesi Hastanesi'ne 41 yaşındaki Hatun Kiraz, 44 yaşındaki Şükran Topal ve 59 yaşındaki Nazmiye Davulcu'nun da Türkan Özilhan Bornova Devlet Hastanesi'ne kaldırdıldığı, yaralıların durumlarının iyi olduğu bildirildi.

3/ 7
İzmirde otobüs eve girdi

4/ 7