Jandarmaya tokat attı !

Protesto eden bir grubu engellemeye çalışan jandarma bir protestocudan tokat yedi..

Jandarmaya tokat attı !

Mersin'in Tarsus İlçesi'nden taziye ziyaretine gitmek için gelen 75 yaşındaki Nuri Balık, dün saat 21.00'de Bursa- İnegöl karayolunun Çakırçiftliği Mevkii'nde karşıya geçmek istedi. Bu sırada İnegöl yönünden gelen 22 yaşındaki Fahrettin Erdem yönetimindeki 34 BU 2945 plakalı otomobil, Nuri Balık'a çarparak yaklaşık 50 metre sürükledi. Balık, kaza yerinde öldü. Kazayı duyup gelen Balık'ın yakınları sinir krizi geçirdi. Bölgede oturanlar kısa sürede toplanarak önlem almamakla suçladıkları yetkililere tepki gösterdi, kazanın bölgeye üstgeçit yapılmamasından kaynaklandığını savundu.

1/ 10
Jandarmaya tokat attı !

Protesto için yolu trafiğe kapayanlara jandarma müdahale edince kısa süreli arbede oldu. Arbede sırasında henüz kimliği belirlenemeyen bir kişi jandarma erlerinden birine tokat attı. Tokat yiyen jandarma eri silahına mermi sürdü. Jandarma, tim arkadaşları ve kavgayı yatıştırmak isteyenler tarafından uzaklaştırıldı.

2/ 10
Jandarmaya tokat attı !

Çıkan arbede gelen takviye kuvvetler ve bölge trafik polisleri tarafından yatıştırıldı. Kalabalığın uzaklaştırılması sonucu 1 saat trafiğe kapanan Bursa- İnegöl karayolu yeniden araç trafiğine açıldı.

3/ 10
Jandarmaya tokat attı !

Kaza ve çıkan olaylarla ilgili soruşturmaya başlandı. Sürücü Fahrettin Erdem gözaltına alınırken jandarma olayları çıkartan ve jandarma erine tokat atan kişinin kimliği araştırılıyor.

4/ 10