Kaçmak yerine yardıma koştu !

Kaçmak yerine yardıma koştu !

Mersin'in Erdemli ilçesinde bir otomobilin lastiğinin çıkması sonucu meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı. Kazayı güvenlik kamerasından izleyenler hayretler içerisinde kaldı. 2 çocuk annesi genç kadın üzerine gelen otomobilin 15 metre kala refüje çarptığını önce izledi, sonrada hiç vakit kaybetmeden yardıma koştu. Otomobilin bagajında kazanın şokunu yaşayan köpekler ise bir sitenin bahçesine alındı.

1/ 10
Kaçmak yerine yardıma koştu !

Edinilen bilgiye göre kaza, Limonlu Mahallesi'nde Mersin Antalya D-400 Karayolu üzerinde meydana geldi. Ferhat Akyol yönetimindeki otomobil Antalya Mersin istikametinde seyrederken sol arka lastiği yerinden çıktı. Kontrolden çıkan otomobil büyük bir gürültüyle ana yol ile tali yol arasındaki tabela ve refüje çarparak, tali yola savruldu.

2/ 10
Kaçmak yerine yardıma koştu !

Kazada otomobil şoförü Ferhat Akyol hafif olmak üzere, otomobilde yolcu olarak bulunan Sıtkı Tan ve Volkan Karaca da yaralandı. Kazazedeler 112 ekipleri tarafından Erdemli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Otomobilin bagajında bulunan ve kazanın şokunu yaşayan 4 köpek ise kendilerine gelmeleri için bir sitenin bahçesine alındı. Yerlerinden kıpırdamayan köpekler kazanın şokunu uzun süre atamadı.

3/ 10
Kaçmak yerine yardıma koştu !

Yaşanan kaza bir iş yerinin güvenlik kamerasına da yansıdı. Görüntülerde, bir kadın dolmuş beklemek üzere tali yola geliyor. Bir süre bekleyen kadın ana yol içerisinde bir otomobilin sağ sol yaparak kendisine yaklaştığını izliyor. Otomobil savrularak tabela ve refüje çarpıyor. Kadın önce sakınıyor, sonra elinde poşetiyle yaklaşık 15 metre önüne savrulan otomobile doğru koşup yardımcı olmaya çalışıyor.

4/ 10