Kafeyi Basıp Savaş Alanına Çevirdiler

KADIKÖY'de içeride müşterilerin olduğu bir kafeye gelen yaklaşık 10 kişilik grup ortalığı savaş alanına çevirdi.

Kafeyi Basıp Savaş Alanına Çevirdiler

Kadıköy'de içeride müşterilerin olduğu bir kafeye gelen yaklaşık 10 kişilik grup ortalığı savaş alanına çevirdi. Çalışanların darp edildiği ve müşterilerin büyük panik yaşadığı kavga anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

1/ 10
Kafeyi Basıp Savaş Alanına Çevirdiler

Olay, Kadıköy Acıbadem Caddesi'nde bulunan bir kafede önceki gün saat 13.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre kafenin işletmecisi ile "tahliye" isteyen dükkan sahipleri arasında bir süredir tartışma yaşanıyordu. Bina sahiplerinin dükkanı boşaltmasını istediği kafe sahibi, "mahkeme kararı" gerektiğini söyleyince sorun büyüdü.

2/ 10
Kafeyi Basıp Savaş Alanına Çevirdiler

Bu tartışmalar önceki gün kavgaya dönüştü. Güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedilen kavgada; iş yerine gelen ve bina sahiplerinin tanıdığı olduğu öne sürülen 10 kişilik grup, içeride müşteriler olan kafede çalışan bir garsonu dışarıya çıkartmak istedi. Kapının ağzına kadar giden garson durumu fark edip dışarıya çıkmak istemeyince, grubun saldırısına uğradı.Dayak yiyen garsonu kurtarmak için diğer çalışanlar ve bazı müşteriler ayaklandı. Ancak grup, önüne gelene tekme ve yumruklarla saldırdı.

3/ 10
Kafeyi Basıp Savaş Alanına Çevirdiler

İş yerinin içine kadar giren gruptan kaçan bir garson arka kısımda bulunan mutfağa sığındı. Bir kişi kaçan garsonun arkasından tabak fırlattı. Bu sırada bazı çalışanlar, grubu sakinleştirmeye çalıştı.

4/ 10