Kardeş kavgası:6 ölü

Kardeş kavgası:6 ölü

Kardeş kavgası:6 ölü

OSMANİYE'nin Düziçi İlçesi'nde 2 kardeş arasında çıkan tartışma, akrabaların da karışmasıyla silahlı çatışmaya dönüştü.

1/ 13
Kardeş kavgası:6 ölü

Ortalığın savaş alanına döndüğü çatışmada hepsi akraba olan 6 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı. çatışma sırasında aşırı heyecanlanan 1 kişi de kalp krizi geçirerek hastaneya kaldırıldı.

2/ 13
Kardeş kavgası:6 ölü

Olay, akşam saatlerinde Düziçi İlçesi'ne bağlı Çatak Köyü'nde meydana geldi. Gönüllü köy korucusu olan Mehmet ve Muhammed Tavut isimli iki kardeş arasında henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Akrabaların da dahil olduğu tartışma, kavgaya dönüşünce gönüllü köy korucusu oldukları belirtilen her iki taraf da birbirlerine uzun namlulu kalaşnikof marka silahlarla ateş açtı. Çatışmada Mehmet ve Muhammed Tavut kardeşler ile babaları Hamdi Tavut ve Ahmet ile Ümmühanı Sümbül olay yerinde hayatlarını kaybetti. Yaralanan Sultan ve Fadime Sümbül ambulansla Düziçi Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Durumu ağır olan Fadime Sümbül Osmaniye Devlet Hastanesi'ne sevk edilirken ambulansta hayatını kaybetti.

3/ 13
Kardeş kavgası:6 ölü

Bu arada çatışma ölen Hamdi Tavut'un kardeşi İbrahim Tavut'un da olay sırasında sırasında heyecanlanarak kalp krizi geçirdiği ve Düziçi Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındığı bildirildi.

4/ 13