Kargodan bebek kafası çıktı

Tayland'dan ABD'ye gönderilmek istenen 3 paketin içinden bir bebek kafası, ayağı ve yine bir bebeğe ait olduğu sanılan bir kalple birlikte insan derileri çıktı.

Kargodan bebek kafası çıktı

Tayland'dan ABD'ye gönderilen üç paketin içinden çıkan insan parçaları, görenlerin şok geçirmesine neden oldu.

1/ 6
Kargodan bebek kafası çıktı

Başkent Bangkok'taki postane çalışanları, X-ray cihazından geçirdikleri ve şüpheli gördükleri için açtıkları üç paketin içinde formaldehit dolu, akrilik kutulara konulmuş bir bebek kafası, bir bebek ayağı, bir bebeğe ait olduğu sanılan kalp ve üzerinde dövme olan iki insan derisi parçası buldu.

2/ 6
Kargodan bebek kafası çıktı

Postane çalışanlarının polise haber vermesi üzerine paketleri gönderen iki Amerikalı turist, gözaltına alındı. Söz konusu vücut parçalarını Bangkok'ta bir dükkanda bulduklarını, şaka yapmak için Las Vegas'taki arkadaşlarına postaladıklarını söyleyen turistler, sorgulandıktan sonra serbest bırakıldı. Parçaların adli tıp uzmanları tarafından incelendiği belirtildi.

3/ 6
Kargodan bebek kafası çıktı

Tayland'da bazı gruplar, fetüslere ya da bebeklere ait parçalar ve dövmelerin insanları kötü güçlerden koruduğuna ve şans getirdiğine inanıyor. Vücut parçaları, bazı gruplar tarafından da kara büyü için kullanılıyor.

4/ 6