Kayıp kız ölü bulundu !

Muğla'da 1.5 ay önce kaybolan genç kız, korkunç bir şekilde öldürülmüş halde ormanda bulundu.

Kayıp kız ölü bulundu !

MUĞLA’nın Bodrum İlçesi’nde, yaklaşık 1.5 aydır kayıp olan 17 yaşındaki Ayten K, evine 500 metre uzaklıktaki ormanlık alanda bıçaklanıp, kafası taşla ezilmiş ve üzeri yorganla örtülmüş halde ölü bulundu. Jandarma, cinayetle ilgili, lise öğrencisi kızın bir süre önce ayrıldığı erkek arkadaşı 17 yaşındaki M.E.E.’yi arayor.

1/ 11
Kayıp kız ölü bulundu !

AYTEN'İN ÖLÜMÜ AİLESİNİ YIKTI

Meslek Lisesinde bu yıl 3'üncü sınıfa geçen ve eğitim süresince halasının evinde kalan Ayten K, alt sınıftan kalan bir dersi için sınava girdikten sonra 6 Temmuz’da Milas’tan ailesinin yaşadığı Bodrum’a döndü.Torba Mahallesi’nde oturan, epilepsi (sara) hastası genç kız, 1 gün sonra sabah erken saatlerde “markete gidiyorum” diyerek evden çıktı. Ayten K’dan o günden bu yana haber alınamadı. Endişeli aile, kızlarının bulunması için polis ve jandarmaya başvurdu. Günlerdir kayıp olan Ayten’in çantası ve içindeki kimlikleri geçen 24 Temmuz'da evine 500 metre uzaklıkta, Torba Mahallesi’ndeki ormanlık alanda ağaç budamak için gelen bir bahçevan tarafından bulundu. Olay jandarmaya bildirildi, ancak günler süren aramalarda liseli kıza ulaşılamadı.

2/ 11
Kayıp kız ölü bulundu !

45 GÜN SONRA AYRI YERDE BULUNDU

Umudunu yitirmeyen ve 18 kişilik Bodrum AKUT ekibini de aramalara dahil eden acılı aile, Ayten’in kaybolmasından 45 gün sonra, bugün sabah saatlerinde gelen acı haberle sarsıldı. Ayten K’nin cesedi, çantası ve kimliklerinin bulunduğu yere yaklaşık 25 metre uzaklıktaki bir çalının dibinde, yüzükoyun yatmış ve üzerine yorgan örtülmüş şekilde, AKUT ekibi tarafından bulundu.

3/ 11
Kayıp kız ölü bulundu !

Genç kızın feci şekilde bıçaklanıp kafasının taşla ezilerek öldürüldüğü, cesedinin de çürümeye başladığı belirlendi. Jandarma ve savcının incelemesinin ardından Bodrum Devlet Hastanesi morguna kaldırılan cesedin, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderileceği bildirildi. Cesedin, jandarmanın daha önce köpekli arama yapıp çanta ve kimlikleri bulduğu yere yakın olduğu dikkat çekti.

4/ 11