Kayıp öğretmenin cesedi bulundu

Kayıp öğretmenin cesedi bulundu

İstanbul Tuzla'da dün öğle saatlerinde küçük kızını okuldan almak için evden ayrılan ve bir daha haber alınamayan 2 çocuk annesi tarih öğretmeni Fatma Kayıkci’nin (40) cansız bedeni evinin yakınlarındaki ormanlık alanda siyah bir çöp peşetinin içinde bulundu. Apartman sakinleri, öğle saatlerinde 4 katlı binanın giriş dairesinde boğuşma sesleri duyduklarını belirtmiş, şüpheli olarak görülen ve giriş dairesinde tek başına yaşayan F.A. (29) adlı kişinin aynı saatlerde kayıplara karıştığı tespit edilmişti.

1/ 11
Kayıp öğretmenin cesedi bulundu

Tuzla'da dün öğle saatlerinde küçük kızını okuldan almak için evden ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 2 çocuk annesi tarih öğretmeni Fatma Kayıkci’nin (40) cesedi boş bir arazide bulundu.

Postane Mahallesi, Tarih Sokak’ta yaşayan tarih öğretmeni Fatma Kayıkci, dün saat14.00 sıralarında evinin 2 kilometre uzağındaki okuldan kızını almak için evinden ayrılmış ve geri dönmemişti.

2/ 11
Kayıp öğretmenin cesedi bulundu

Eşi ve yakınları, cep telefonundan Fatma Kayıkci’ye ulaşamayınca eve geldiler. Fatma Kayıkci’nin otomobilinin evin önünde olduğunu fark eden yakınları, apartmanın giriş katındaki koridorda kan lekeleri bulundu. Olayın ardından Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Yapılan çalışma neticesinde Fatma Kayikci'nin cesedi Tuzla'da boş bir arazide bulundu.Polis, görgü tanıklarının verdiği bilgi doğrultusunda giriş dairesinde tek başına yaşayan F.A'yı (29) şüpheli olarak arıyor. 

 

3/ 11
Kayıp öğretmenin cesedi bulundu

Bu arada, şüpheli F.A.’nın 3 yıl önce Fatma Kayıkci’nin eşi Gani Kayıkci’ye ait kafede çalıştığı, kafe kapandıktan sonra da maddi durumu iyi olmadığı için Gani-Fatma Kayıkci çiftinin kaldığı apartmanın girişindeki dairede ikamet etmeye başladığı öğrenildi.

4/ 11