Kedi Mahmut suçüstü yakalandı

Adana’da ‘Kedi’ lakaplı hırsız zanlısı 26 yaşındaki Mahmut D., yakalandı..

Kedi Mahmut suçüstü yakalandı

Adana’da ‘Kedi’ lakaplı hırsız zanlısı 26 yaşındaki Mahmut D., bu sabah duvardan tırmanarak bir evi soymaya çalıştı. Fark edilince hırsızlığı gerçekleştiremeyen Mahmut D., kendisini fark eden komşunun çektiği fotoğraflar sayesinde yakalandı.

1/ 7
Kedi Mahmut suçüstü yakalandı

Olay, Yenibaraj Mahallesi'nde meydana geldi. 17 yaşındaki A.A ile birlikte, Kadir Alkar’a ait 4 katlı apartmana gelen Mahmut D., bir süre etrafı izledikten sonra birinci kattaki dairenin balkonuna tırmandı. Bu sırada onları fark eden bir kişi, onların gelip beklemeleri ve tırmanmalarını fotoğrafladı. Ardından da polise haber verdi. Polisi fark etmesi üzerine Mahmut D. ile A.A. kaçtı.

2/ 7
Kedi Mahmut suçüstü yakalandı

Vatandaşın çektiği fotoğrafları inceleyen polis hırsız şüphelisinin Mahmut D. olduğunu fark edip, aynı mahallede yakaladı. Mahmut D. ile birlikte A.A. da ele geçti. A.A., Çocuk Şube Müdürlüğü’ne teslim edilirken, Hırsızlık Büro Amirliği’ne götürülen Mahmut D. suçlamayı kabul etmeyip, kimsenin evine girmeye kalkmadığını söyledi.

3/ 7
Kedi Mahmut suçüstü yakalandı

Yaklaşık 5 yıl önce de tırmanarak girdiği bir evde hırsızlığı gerçekleştirip, aynı suçtan hüküm giyen ve 8 ay önce tahliye edilen Mahmut D.'nin hırsızlıktan sabıkası olduğu, aynı yöntemle hırsızlık yaptığı ileri sürüldü.

4/ 7