Kılıçdaroğlu İzmirde

Kılıçdaroğlu İzmirde

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu çiftçi mitinginde hükümete yüklendi. Artan akaryatık fiyatlarından şikayetçi olan Kılıçdaroğlu mazotu 1.5 liraya indireceklerini söyledi. Telefon dinlemelerine de değinen Kılıçdaroğlu, "Bizim iktidarımızda, sabahın beşinde kapınızı polis değil sütçü çalacak" dedi.

1/ 26
Kılıçdaroğlu İzmirde

Kılıçdaroğlu, İzmir'in Ödemiş ilçesinde İstasyon Meydanı'nda partisince düzenlenen "Tarım Mitingi"nde konuştu.

2/ 26
Kılıçdaroğlu İzmirde

CHP lideri, "Türkümüz var, diyor ki 'halkımız bir kumar oynadı ak dedik kara çıktı' diyor. Evet kendilerine ak diyorlar, ak değiller. Eğer kendilerine ak diyorlarsa milletin memnun olması lazım. Esnafın, sanatkarın, işçinin memnun olması lazım. İşçi hayatından memnun mu, çiftçi memnun mu, emekli memnun mu, sanayici memnun mu? Kim memnun? Haramiler hayatlarından memnunlar. Onun için diyorum; 12 Hazirana az kaldı, beraber olacağız, haramilerin iktidarını yıkıp, halkın iktidarını kuracağız" diye konuştu.

3/ 26
Kılıçdaroğlu İzmirde

Kemal Kılıçdaroğlu, "Çiftçi kazanınca herkes kazanır. Çiftçi kaybedince herkes kaybediyor. Çiftçi ülkenin çimentosuysa o çimentonun dokularını adalet ve kalkınma partisi, yani aldatanlar ve kandıranlar partisi bozmuştur" ifadelerini kullandı.

4/ 26