Kim ne kadar harçlık verdi

Ramazan Bayramı'nda çocuklar büyüklerin ellerini öperek harçlık aldı.

Kim ne kadar harçlık verdi


Ramazan Bayramı'nda çocuklar büyüklerin ellerini öperek harçlık aldı. Elbette siyasiler de bu geleneğe katıldı. Kimi 5 lira verdi kimi sıradakilerin yanaklarını sıktı. Bu bayramda en fazla harçlığı veren 40 lira ile bir vali oldu. Bir çocuğun ise elindeki harçlık miktarını görünce gösterdiği tavır protokolde gülüşmelere neden oldu.

1/ 16
Kim ne kadar harçlık verdi


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan dün anne ve babasının kabrini ziyaret etti. Erdoğan kabristan çıkışınd a bayramını kutlayan çocuklara 20 lira harçlık verdi.

2/ 16
Kim ne kadar harçlık verdi


Cumhurbaşkanının elini öpen çocuklar zarf içerinde 20 TL harçlık aldı. Yaşı küçük olan bazı çocuklara para yerine çikolata verildi. Ziyarete geç kalan bazı çocuklar ise cumhurbaşkanı ile buluşmayı kaçırdı. Köşkün çıkışında "para için değil bayramlaşmak için geldim" diyen de vardı verilen harçlığı az bulan da. Köşke daha önce de bayram ziyaretine giden çocuklar, geçen sene 50 TL aldıklarını, bu sene sayılarının çok olması nedeniyle harçlığın azaldığını söyledi.

3/ 16
Kim ne kadar harçlık verdi


Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nda partililerle bayramlaştı. Bakan Kılıç, çocuklara 10 lira bayram harçlığı verdi.

4/ 16