Kocasının dükkanını dağıttı

Eski kocasına kızan bir kadın, kocasının işyerini yerle bir etti.

Kocasının dükkanını dağıttı

Giresun'da, 15 gün önce boşandığı eski eşinin emlak bürosunu basan 45 yaşındaki Fatma Bal, sekreter kızı dışarı itip kapıyı kilitledikten sonra koltukları parçaladı, eşyaları pencereden attı.

1/ 12
Kocasının dükkanını dağıttı

Olay geçen cumartesi günü saat 10.00 sıralarında Hacımiktat Mahallesi'nde meydana geldi. Fatma Bal, 15 gün önce boşandığı eski eşi emlakçı 45 yaşındaki Yılmaz Bal'ın, Bilim Sokak'ta bulunan bir binanın 3'üncü katındaki bürosuna geldi. Hızla büroya giren ve sekreter Buket Alkan'ı dışarı atarak kapıyı içerden kilitleyen Fatma Bal, önce eline geçirdiği bıçakla koltukları parçaladı, sonra de eline geçen bilgisayar ve faks gibi elektronik eşyalarla, dosyaları, yazışma kayıtlarını ve eline ne geçirdiyse büronun penceresinden sokağa atmaya başladı.

2/ 12
Kocasının dükkanını dağıttı

Birdenbire sokağa düşen eşyalarla şoke olan çevredekilerin ihbarının ardından olay yerine gelen polis, boşanmasına karşın eşinin soyadını kullanmaya devam eden Fatma Bal'ı büro kapısının arkasından konuşarak ikna etmeye çalıştı. Çağrılan itfaiye ekipleri de sinir krizi geçiren kadının 3'üncü kattaki pencereden atlayarak intihar edebileceği ihtimaliyle sokağa şişme yatak koyup önlem aldı.

3/ 12
Kocasının dükkanını dağıttı

Polisin konuşarak ikna ettiği Fatma Bal, daha sonra kapıyı açtı ve polislere teslim oldu. Bal, polisteki sorgusunun ardından dün Adliye'ye çıkartıldı ve savcılıkça serbest bırakıldı. Olayla ilgili soruşturma sürerken, Fatma Bal'ın boşandıktan sonra eşinin hayatında başka bir kadının olduğunu öğrendiği ve bu nedenle sinir krizi geçirdiği iddia edildi.

4/ 12