Konutta Kurban Bayramı kampanyaları

Konutta Kurban Bayramı kampanyaları

KONUT kredi faizlerinin aşağı yönlü seyir izlemesiyle canlanan satışlara, Kurban Bayramı ve Cumhuriyet Bayramı nedeniyle tatil arası vermek istemeyen konut üreticileri, formülü satış ofislerini açık tutmakta buldu. Firmalar, tatile çıkmayıp, İstanbul’da kalanları satış ofisine çekmek için de bayrama özel kampanyaları devreye sokuyor. Bunların arasında daire alana kurbanlık hediye eden firmalar da var. Diğer kampanyalar arasında ise indirimden peşinat ertelemeye, sıfır faizden düşük faize kadar farklı seçenekler yer alıyor.

1/ 21
Konutta Kurban Bayramı kampanyaları

Esenyurt ve Beylikdüzü’ndeki Evviva projeleriyle tanınan Bulut İnşaat, daire alanlara küçükbaş hayvan hediye edeceğini duyurdu. 49 bin liradan başlayan fiyatların sunulduğu Evviva projelerinde geçerli olan kampanya kapsamında ev sahibi olacaklara 500 lirayı aşmayacak kurbanlık veren Bulut İnşaat, bayramdan önce başlattığı kampanya kapsamında belirlediği kotayı doldurdu ve satışlarını tamamladı.

2/ 21
Konutta Kurban Bayramı kampanyaları

Uluhan Grup’un Tac Mahal projesinde de ön satış kampanya fiyatları bayram boyunca devam edecek. Kredisiz, faizsiz, vade farksız ve kefilsiz, 50 aya kadar vade imkanı sunan ve ön satış kapsamında aylık 740 TL taksit ve 74 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta olan Tac Mahal’de ön satış kampanyası bayram sonunda bitecek.

3/ 21
Konutta Kurban Bayramı kampanyaları

İnanlar İnşaat da bayram boyunca çalışacak firmalar arasında yer alıyor. Bayramın 3’üncü günü tüm satış ofislerini açan İnanlar’ın Atakent Terrace Tema, Kartal Asl-ı Bahçe ve Zekeriyaköy Terrace Doğa projeleri bulunuyor. Her biri farklı yatırım fırsatı sunan tüm konut projelerinde, anlaşmalı bankalarda kredi imkanı ve kişiye özel ödeme planları sunuluyor.

4/ 21