Köpük keyfi

Köpük keyfi

Turizm sezonunda yaşanan krize karşın kendi tanıtımını en iyi yapan Bodrum'un yıldızı yeniden parladı.Bodrum sezona hızlı girdi.Yeni turizm sezonunun yıldızı adeta Bodrum oldu.

1/ 83
Köpük keyfi

Özellikle üniversite gençler Mayıs ayında Bodrum'u tercih ederek renkli ve hareketli görüntüler oluşturdular.Geçlik bayramında gençlerin tercihi Bodrum oldu gündüzleri plajlarda geceleri ise diskolarda çılgınlar gibi eğlenerek tatil yaptılar.

2/ 83
Köpük keyfi

Bodrum İlçesi'nde süren yağmurun ardından güneşli ve sıcak havayla plajlar,gece clupleri,rentaurantlar a doldu. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Bayram ile hafta sonu tatilini birleştirerek dört günlük tatil için Bodrum’a gelen yerli ve yabancı turistler güzel ve sıcak havayı görünce plajlara akın etti.Yapılan özel turlar ile 30 bin üniversiteli genç Bodrum'da tatil yapıyor. 

3/ 83
Köpük keyfi

Bodrum'da hava sıcaklığının 26, deniz suyu sıcaklığının ise 21 dereceye yükseldiği ilçedeTorba,Gümbet, Kumbahçe ve Bitez,Akyarlar,Yalıkavak,Gündoğan plajları güneşlenen, denize giren ve su sporları yapan turistlerle doldu. Hollandaı,İngiliz,Belçikalı, Danimarkalı ve l,Breziltalıı turistler güneş ve denizin tadını çıkardı.

4/ 83