Küfür yüzünden otomobilini yaktı!

Eşine küfredenlere kızdı, BMW marka son model otomobilini yaktı!

Küfür yüzünden otomobilini yaktı!

İZMİR'in Alsancak Semtinde, kimliği belirsiz kişilerle tartışan 1.60 promil alkollü gümrük komisyoncusu 36 yaşındaki Erol K., iddiya göre, eşine küfredilmesi üzerine BMW marka son model lüks otomobilini yaktı. Eşine ait olan otomobil tamamen yanarak kullanılamaz duruma gelirken, K. ise yakalanıp polis merkezine götürüldü.

1/ 8
Küfür yüzünden otomobilini yaktı!

Gümrük Komisyoncusu, evli 36 yaşındaki Erol K., bir iş görüşmesine katılmak üzere, dün akşam saatlerinde, İzmit'ten İzmir'e geldi. Birinci Kordon'da bir otele yerleşip bir süre vakit geçiren K., gezmek için otelin garajına park ettiği otomobilini aldı. K., eşi Nihal D. K.'ya ait otomobille Alsancak'ta dolaşmaya başladı.

2/ 8
Küfür yüzünden otomobilini yaktı!

ATEŞE VERDİĞİ GÖMLEĞİ CİPİN İÇİNE ATTI

K., bir süre gezdikten sonra saat 04.00 sıralarında tekrar Birinci Kordon'a geldi. Otomobili park eden K., araçtan indi. Erol K.'nin iddiasına göre, bir barın önünde duran kimliği belirsiz 5 kişinin kendisine laf atması üzerine aralarında tartışma başladı. Tartışmada gruptan 1 kişi, K.'nin eşine küfretti.

Eşine küfür edilmesini gururuna yediremeyen K. ise gömleğini, üzerine kolonya dökerek yaktı. Alev alan gömleği de çevredekilerin şaşkın bakışları arasında, BMW X1 serisi 2011 model, 125 bin TL değerinde olduğu belirtilen lüks otomobilin içine attı. K.'nin otomobili ateşe verdiğini gören vatandaşlar durumu, polis ve itfaiye ekiplerine bildirdi.

3/ 8
Küfür yüzünden otomobilini yaktı!

KULLANILAMAZ DURUMA GELDİ

İtfaiye ekiplerinin çalışması sonucu söndürülen araç, tamamen yandı, kullanılamaz duruma geldi. Polis ekiplerince gözaltına alınan K., Alsancak Polis Merkezi'ne götürüldü. Hurdaya dönen otomobil, çağrılan çekiciyle polis merkezinin bahçesine çekildi. Erol K., sağlık raporu için polis merkezinden çıkarılıp, hastaneye götürüldüğü sırada basın mensuplarına, “Karıma küfredildiği için aracı yaktım” dedi. Sağlık raporu için Alsancak Devlet Hastanesi'ne girerken ise, “Karıma küfür edildiği için ben de aracı yakıp kaçtım. Küfreden kişiyi devletimle birlikte arıyorum. Alkollü değilim. Bana bunu soracağınıza karıma küfüreden adamı bulursanız beni çok mutlu edeceksiniz” dedi

4/ 8