Mahmutbeyin devleri geliyor

Mahmutbey Yolu üzerinde inşa edilen dev 3 projede çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Mahmutbeyin devleri geliyor

Mahmutbey Yolu üzerinde inşa edilen dev 3 projede çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Yol üstüne yapılan büyük konut projelerinin bölgeye yaklaşık 40 bin nüfus getirmesi bekleniyor.

1/ 15
Mahmutbeyin devleri geliyor

İSTANBUL’un gelişen bölgelerinden Mahmutbey birçok dev yatırıma ev sahipliği yapıyor. Bu dev yatırım Mahmutbey’i hızla A plus konutların yoğunlaştığı bir bölgeye çevirdi.

2/ 15
Mahmutbeyin devleri geliyor

Siyasette tansiyonun yükseldiği, ekonomide kırılganlığın arttığı bir dönem olmasına rağmen şu anda hızla bitişe yaklaşan 3 dev proje ise ilçenin çehresini tamamen değiştirecek. EgeYapı Grup’un Batışehir, Torunlar GYO’nun Mall of İstanbul ve Artaş, Öztaş, Mesa ve Kantur ortaklığının Tema İstanbul projeleri bölgenin günlük nüfusunu yaklaşık 40 bin kişi birden artıracak. 3 projede de konutun yanında ofis, alışveriş merkezi ve otellere de yer veriliyor.

3/ 15
Mahmutbeyin devleri geliyor

MAHMUTBEY’DE EĞLENCE
1.5 milyon metrekare arsada inşa edilen Tema İstanbul projesi içinde temalı eğlence parkı da yer alacak. 400 bin metrekarelik büyüklüğe sahip olacak temalı eğlence parkı için yaklaşık 400 milyon dolarlık yatırım yapılacak.

4/ 15