Marmara Üniversitesinde satırlı saldırı

Marmara Üniversitesi'nde karşıt görüşlü öğrenciler arasında yaşanan gerginlik kan dökülmesiyle sonuçlandı.

Marmara Üniversitesinde satırlı saldırı

Marmara Üniversitesi'nde satırlı saldırı Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi’nde karşıt görüşlü öğrenciler arasında yaşanan gerginlik kan dökülmesiyle sonuçlandı. Satırlı saldırıya uğrayan öğrenci Duran Biçerler yaralanırken saldırganlar kaçtı.

1/ 7
Marmara Üniversitesinde satırlı saldırı

Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi Teknik Eğitim Fakültesi Metal Teknolojisi Bölümü’nde bugün öğle saatlerinde meydana gelen olayda, bölümün öğrencisi Duran Biçerler, dersliklerin bulunduğu binada eli satırlı 2 kişinin saldırısına uğradı.

2/ 7
Marmara Üniversitesinde satırlı saldırı

SATIRLA ELİ KESİLDİ

Başına aldığı darbeyle yaralanan Biçerler, eliyle yüzünü korumaya çalışırken ikinci darbeye maruz kaldı. Biçerler’in elinde derin bir kesik oluşurken, saldırganlar kayıplara karıştı.


Yaralı öğrenci okulun yanında bulunan Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Acil Cerrahi Ünitesi’nde Biçerler’in başındaki yara temizlendi, daha sonra da dikildi.

3/ 7
Marmara Üniversitesinde satırlı saldırı

SALDIRGANLAR TEŞHİS EDİLDİ
Hastanede Plastik Cerrahi Uzmanı’nın bulunmaması üzerine Biçerler, polis ekip otomobiliyle Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderildi.

Biçerler’in elinde bulunan tendonların darbeye bağlı olarak kesildiği, zarar gören tendonların tek tek dikileceği belirtildi. İfadesinde kendisine saldıran kişileri tanıdığını belirten Biçerler, kendisine gösterilen fotoğraflardaki bir kişiyi teşhis etti. Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

4/ 7