Maskeli hırsızlardan büyük yüzsüzlük !

Maskeli hırsızlardan büyük yüzsüzlük !

İstanbul'da kazayla biten hırsızlık olayında ilginç detaylar... İstanbul Ulus’ta bir markete sigara çalmak için giren maskeli hırsızlar o sırada dükkânda uyuyan işyeri sahibini karşılarında görünce kaçtı. İşyeri sahibinin iç çamaşırıyla kovaladığı hırsızların cipi polis aracıyla çarptı. Zanlıların ifadelerinde dalga geçerek 'Sigara sağlığa zararlı, ondan çaldık' dediği öğrenildi.

1/ 11
Maskeli hırsızlardan büyük yüzsüzlük !

İstanbul'da girdikleri marketten koliler dolusu sigara çalmak isteyen hırsızları, seslere uyanan işyeri sahibi iç çamaşırıyla kovaladı. Kameralara yansıyan o anlarda hırsızlar aldıkları eşyaları bırakıp kaçarken, işyeri sahibinin ihbarıyla yakalandılar. Hırsızlar, ifadelerinde 'sağlığa zararlı olduğu için' sigaraları çaldıklarını söyledi.

2/ 11
Maskeli hırsızlardan büyük yüzsüzlük !

ARACI POLİSE BİLDİRİP YAKALATTI

Olay geçen perşembe günü saat 06.00 sıralarında Beşiktaş Ulus Mahallesi'nde yaşandı. Adnan Saygun Caddesi'ndeki bir süpermarketin kilidini kesen maskeli çetenin dört üyesi, içerideki sigaraları yanlarında getirdikleri karton kutulara doldurdukları sırada ofisinde uyuyan market sahibi O.B. sesler üzerine uyandı. O.B., üzerinde iç çamaşırıyla saldırdığı soyguncuları sopayla püskürtmeyi başardı.

3/ 11
Maskeli hırsızlardan büyük yüzsüzlük !

Güvenlik kamerasına yansıyan o anlarda O.B., kaçan hırsızların bindiği lüks cipin plakasını polise bildirdi. Cipin izine ulaşan polis ekipleri ile hırsızlar arasında amansız bir takip başladı. Şüpheliler polislere ateş açınca kısa süreli bir çatışma çıktı.

4/ 11