Meclis karıştı

CHP İstanbul Milletvekili Müslim Sarı’nın, kürsüde konuşma yaptığı sırada 'Hırsız Var' demesi Genel Kurulda tansiyonu yükseltti.

Meclis karıştı

Torba Yasa teklifinin görüşüldüğü TBMM Genel Kurulu’nda CHP İstanbul Milletvekili Müslim Sarı’nın, kürsüde konuşma yaptığı sırada 'Hırsız Var' demesi Genel Kurulda tansiyonu yükseltti.

1/ 24
Meclis karıştı

CHP İstanbul Milletvekili Müslim Sarı'nın önerge üzerinde yaptığı konuşmada, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen ses kaydına ve 17 Aralık soruşturmasına yönelik sözleri AK Parti'li milletvekillerinin tepkisine neden oldu.

2/ 24
Meclis karıştı

Sarı'nın AK Parti'li milletvekillerine yönelik, 'Ya hırsızlıktan yana olacaksınız ya da karşısında olacaksınız. Son olaylardan sonra başka hiçbir seçeneğiniz kalmamıştır' sözleri üzerine ise bazı iktidar milletvekilleri Sarı'ya yerlerinden laf attılar.

3/ 24
Meclis karıştı

Sarı'nın konuşmasını bitirmesinin ardından ise AK Parti milletvekilleri TBMM Başkanvekili Mumcu'ya, Sarı'nın konuşmasındaki ifadeleri için uyarıda bulunmadığı gerekçesiyle tepki gösterdiler.

4/ 24