Meclis yine karıştı

Meclis yine karıştı

Meclis yine karıştı

MHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİ KADIN BAŞKANVEKİLİ VE KADIN KATİP ÜYENİN ÜZERİNE YÜRÜDÜ 

TBMM Genel Kurulu çalışma saatlerini protesto eden MHP’li milletvekilleri Meclis başkanlık Divanız önünde toplanarak protesto etti. MHP’li milletvekillerinin AK Partili Katip Üye Mine Lök Beyaz ve Meclis Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı arasındaki tartışmada Bahçekapılı “Elime vuruyorlar” diye bağırdı.

1/ 14
Meclis yine karıştı

TBMM Genel Kurulunda devam eden İç Güvenlik Paketi görüşmelerinin sabah saatlerine kadar uzaması muhalefet milletvekillerini kızdırdı. Sabah grup toplantısı olduğu için Genel Kurulun kapatılması gerektiğini belirten MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Başkanlık Divanı önünde Başkanvekili Sadık Yakut ile tartıştı.

2/ 14
Meclis yine karıştı

Oktay Vural, MHP’li milletvekillerini de yanına çağırınca Başkanlık Divanı önü biranda kalabalıklaştı. Başkanvekili Sadık Yakut, grup başkanvekillerini odasına çağırarak oturuma ara verdi. Oturuma verilen arada MHP’li ve AK Partili milletvekilleri birbirleri ile tartıştı.

3/ 14
Meclis yine karıştı

Aranın ardından görevi Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı oturumu açarken, MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, aynı talebi Bahçekapılı’ya da iletti. Başkanlık Divanı önüne giden Vural, MHP’li milletvekillerini de Başkanlık Divanı önüne çağırınca, aynı kalabalık yine divan önünde toplandı.

4/ 14