Mısır tanesiyle soygun yaptı

Dudullu’da Kurban Bayramı’nın ilk günü ilginç bir hırsızlık olayı yaşandı.

Mısır tanesiyle soygun yaptı

17 yaşlarında olduğu tahmin edilen hırsız kasasını boşaltmayı düşündüğü şarküterinin önüne mısır taneleri serpiştirdi

MISIR TANELERİNİ YERE DÖKTÜ
Dükkan sahibinin bunları süpürmek için dışarı çıktığı sırada hırsız kasayı boşalttı. Yaşananlar ise güvenlik kamerasında kare kare yer aldı. Dudullu Kürkçüler Caddesi üzerinde bulunan Birlik Şarküteri’nin önüne gelen 17 yaşlarındaki bir kişi, elindeki kuru mısır tanelerini dükkanın önüne serpiştirdi.

1/ 4
Mısır tanesiyle soygun yaptı

İLK DENEME BAŞARISIZ OLDU
Daha sonra sokağın başına gidip bekledi. Ancak dükkandan kimsenin çıkmaması üzerine bu kişi bir kez daha dükkânın önüne gelip mısırları yine döktü. Bir müşterinin uyarısıyla kapının önüne mısır döküldüğünü gören dükkan sahibi Bektaş Koşkaya, kapının önünü süpürmeye başladı. Bu sırada dükkânda çalışan ikinci bir kişi de ona yardım etti. Dükkândaki-lerin dışarı çıktığını gören genç içeri girdi. Rahat hareket ettiği gözlenen hırsız, arka tarafa kasanın bulunduğu bölüme geçti.

2/ 4
Mısır tanesiyle soygun yaptı

Paraları ve cep telefonu kontörlerini alan hırsız hızla uzaklaştı. Daha önce de soyulduğu için dükkâna güvenlik kamerası yerleştirdiğini söyleyen Koşkaya, kontörlerin yerini bilen hırsızın kendilerini daha önce soyan kişi olduğunu düşündüğünü söyledi.

3/ 4
Mısır tanesiyle soygun yaptı

4/ 4