Motosiklet kazasında 2 genç öldü

Bursa’nın Orhangazi İlçesi’nde kontrolden çıkan motosikletin ağaca çarpması sonucu meydana gelen kazada, sürücü 22 yaşındaki Ali Kambur ile arkadaşı 19 yaşındaki Eyüp Tetik yaşamlarını yitirdi.

Motosiklet kazasında 2 genç öldü

Sakarya'nın Pamukova İlçesi Mekece Köyü'nde oturan Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi 2'nci Sınıf öğrencisi Ali Kambur ile markette çalışan arkadaşı Eyüp Tetik, dün motosikletle Yalova ve İznik'i günü birlik gezmek için köylerinden ayrıldılar. Bursa'nın Orhangazi ile İznik ilçelerini de gezen gençler dün gece köylerine dönmek için yola çıktı.

1/ 11
Motosiklet kazasında 2 genç öldü

Ali Kambur'un kullandığı 54 RD 869 plakalı motosiklet, İznik'e bağlı Boyalıca Mahallesi’nde kontrolden çıkıp, boş bir arazide akasya ağacına çarparak durabildi. Kazada, kasklarını takmış olan Ali Kambur ve arkasında oturan Eyüp Tetik ağır yaralandı. Ambulansla Orhangazi Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ali Kambur ve Eyüp Tetik yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

2/ 11
Motosiklet kazasında 2 genç öldü

AKINLARI ACI HABERLE YIKILDI

Doktorların yarım saati aşkın müdahalesine rağmen yaşamlarını yitiren gençlerin cenazeleri Orhangazi Devlet Hastanesi morguna konuldu. Cenazeler daha sonra, telefonla haber verilmesi sonucu Orhangazi'ye gelen ailelerine teslim edildi. Sinir krizi geçiren ölen gençlerin akrabalarını yakınları güçlükle sakinleştirdi.

3/ 11
Motosiklet kazasında 2 genç öldü

Kazayla ilgili soruşturmaya başlandı.

4/ 11