Narin aşkı avukatında buldu

İzmir Askeri Casusluk Davası'nda 26 ay tutuklu kaldıktan sonra tahliye edilen davanın en çok konuşulan sanığı 24 yaşındaki Narin Korkmaz aşkı avukatı Tuğrul Gündüz'de buldu.

Narin aşkı avukatında buldu

Narin Korkmaz, İzmir'de çoğunluğu askerlerin oluşturduğu 357 sanıklı ’Gizli bilgi ve belge bulundurma’ davasında örgüt yöneticisi olduğu iddiasıyla müebbet hapis istemiyle yargılanıp 786 gün tutuklu kaldıktan sonra tahliye oldu. Kendisini bu zor günlerde ise ailesi ve avukatı Tuğrul Gündüz hiç yalnız bırakmadı. Tahliye sonrası avukatı Tuğrul Gündüz ile birbirlerini tanıma fırsatı bulduklarını belirken Narin Korkmaz,"Aşkı Tuğrul'da buldum" dedi.

1/ 8
Narin aşkı avukatında buldu

İzmir Askeri Casusluk davasında askerle yaşadığı aşklarıyla gündeme gelip askerlerden aldığı gizli bilgi ve belgeyi örgüte kazandırdığı iddia edilen Narin Korkmaz, yeni aşkıyla çok konuşulacak. Gözaltına alındığı gün iki yıl birlikte olduğu asker sevgilisinin kendisini terk ettiğini belirtip o günden beri hayatına kimsenin girmediğini belirten Korkmaz, aşkı avukatı Tuğrul Gündüz'de buldu.

2/ 8
Narin aşkı avukatında buldu

'Herkes kaçarken o yanımdaydı'

Birlikteliklerini VATAN'a anlatan Narin Korkmaz,"Ömür boyu hapis cezasıyla tutuklu yargılandığın günlerde cezaevine yanıma gelen avukatım Tuğrul Gündüz dört duvar arasında hep bana moral verdi. Onun enerjisiyle içeride hayata tutundum. Birgün tahliye olacağımı biliyordum. Zaten o dönemde ailem ve Tuğrul dışında cezaevine yanıma gelen olmadı. Tahliye olduktan sonrada herkes benden kaçarken Tuğrul hep benim yanımdaydı. Beni en iyi o anladı. Beni hiç yalnız bırakmadı. Hem içeride hem de dışarda bana güç verdi. Tahliye sonrası birlikte hoş vakit geçirmeye başladık. Ardından bu süreçte birbirimizi tanıma fırsatı bulduk. Çok iyi anlaştığımızı fark ettim. Şu anda herşey son derece iyi. İlk önceliğim üniversiteyi bitirmek ardından herşey yolunda giderse sıra evliliğe gelir" diye konuştu.

3/ 8
Narin aşkı avukatında buldu

Aşkları hep konuşuldu

İddianamede Bilgin Özkaynak ile birlikte çete lideri olarak gösterilen üniversite öğrencisi Narin Kormaz'ın, gönül ilişkilerini içeren tapeleri, askeri birliklerde üniformalarla çektirdiği bazıları yarı çıplak fotoğrafları, basında uzun süre yer aldı. İddianamede Narin Korkmaz'ın kadınlığını, bazen de eskort kızları kullanıp askerlerden gizli bilgi ve belgeleri elde ettiği, bunların bazılarının da CD içinde kaldığı evin mutfağında bulunduğu öne sürüldü.

(Vatan)

4/ 8