Nişanlandı diye rehin aldı

Nişanlanma kararından vazgeçmesi için bıçakla rehin aldı

Nişanlandı diye rehin aldı

Karadağ Mahallesindeki Özel Rehabilitasyon Merkezine dün akşam gelen 30 yaşındaki İskender P., burada görevli fizyoterapist 26 yaşındaki K.K. ile görüştü. Malatya'dan geldiğini ve 9 yıl kadar önce aynı sınıfta okuduklarını belirten İskender P., kendisini hatırlamayan K.K.'yı üzerinde taşıdığı bıçakla rehin alarak bodrum kata indirdi.

1/ 6
Nişanlandı diye rehin aldı

Olayı gören Rehabilitasyon Merkez Müdürü B.E., bıçaklı adamın elinden K.K.'yı kurtarmak istedi. Müdür B.B.'yi yaralayan İskender P., müdahale edilmesi halinde K.K.'ya zarar vereceğini bildirdi. Bunun üzerine olay Emniyet Müdürlüğüne bildirildi.

2/ 6
Nişanlandı diye rehin aldı

Merkezin çevresini saran polisler yaptıkları görüşmeler sonucu fizyoterapistin serbest bırakılmasını sağladılar. Bu sırada kendisini boğazından yaralayan İskender P., müdahale eden bir polis memurunu da bıçakla yaraladı.

3/ 6
Nişanlandı diye rehin aldı

K.K. ile sadece sınıf arkadaşları olduklarını, Kars'ta nişanlandığını sosyal paylaşım sitesinde görünce fikrinden vazgeçirmek için geldiğini anlatan İskender P. arkadaşının kendisini hatırlayamaması üzerine çok sinirlendiğini söyledi.

4/ 6