Okulda Kurtlar Vadisi filmi..

Kurtlar Vadisi’ne özenen ilkokul öğrencileri öyle bir film çektiler ki...

Okulda Kurtlar Vadisi filmi..

Kurtlar Vadisi’ne özenen Osmaniye 75. Yıl İlköğretim Okulu öğrencileri, oyuncak otomatik silahlarla okulda boğaz sıkıp mekân basıyor, kafa kesiyorlar. Öğrencilerin çektiği bol cinayetli, küfürlü film, diziyi eleştirenleri haklı çıkaracak boyutta.

1/ 11
Okulda Kurtlar Vadisi filmi..

Yer: İstanbul’daki Osmaniye 75. Yıl İlköğretim Okulu... Okuldaki bir grup öğrenci ellerinde oyuncak tabancalar ve makineli tüfeklerle Kurtlar Vadisi’ni canlandırıyor. Gazete Habertürk'ün haberine göre; İlk önce küfürler edip birbirlerini boğazlıyorlar. Sonra dizideki “Polat Alemdar ve Memati” gibi silahlarla mekân basıp ‘kafa koparıyorlar’

2/ 11
Okulda Kurtlar Vadisi filmi..

Şiddet içerikli görüntüleri nedeniyle tartışmaların odağında yer alan Kurtlar Vadisi adlı dizinin çocuklar üzerindeki olumsuz etkisini kanıtlayan en önemli görüntü İstanbul’un Osmaniye İlçesi’ndeki Osmaniye 75. Yıl İlköğretim Okulu’nda ortaya çıktı. Okuldaki bir grup öğrenci, ellerinde oyuncak tabanca ve makineli tüfekle sınıfta, okul koridorlarında, spor salonunda birbirlerinin boğazlarını sıkıp, küfrediyorlar. Daha sonra dizideki karakterler gibi mekân basıyor “kafa koparıyorlar.”

3/ 11
Okulda Kurtlar Vadisi filmi..

‘MEMATİ, TESTERE’

Bütün bu olanları da kendisini oyuncu Necati Şaşmaz’ın canlandırdığı Polat Alemdar rolünü oynayan Furkan Sefa Belen adlı öğrenci kameraya çektiriyor. Üstelik de, “Bir Furkan Sefa Belen çalışmasıdır” diye imza atıp, filmin Sefa Film’den çıktığı belirtiliyor. Müzikli jenerik hazırlanan ve şiddet görüntülerinin tavan yaptığı çekimler yapılırken öğrencilerin birbirlerine, “Memati, İskender, Testere” gibi isimlerle hitap ettikleri görülüyor.

4/ 11