Ortağını pompalı tüfekle öldürdü

Süleyman Demirci, eski ortağı Ahmet Işıldak’ın pompalı tüfekli saldırısına uğradı.

Ortağını pompalı tüfekle öldürdü

Bursa'da, alışveriş merkezi otoparkından otomobiliyle çıkan araç kiralama şirketi sahibi 44 yaşındaki Süleyman Demirci, eski ortağı Ahmet Işıldak’ın pompalı tüfekli saldırısına uğradı. Göğsünden vurulan Demirci olay yerinde yaşamını yitirirken, yanındaki arkadaşı 43 yaşındaki Sadullah Bayrak kalçasından yaralandı. Kaçan Ahmet Işıldak, polisin takibiyle suç aleti tüfekle yakalandı.

1/ 15
Ortağını pompalı tüfekle öldürdü

Olay bugün saat 16.30 sıralarında Bursa- Gemlik karayolu kenarındaki bir alışveriş merkezi çıkışında meydana geldi. Alışveriş merkezindeki kafeteryada arkadaşı Sadullah Bayrak ile bir süre oturan, Gemlik İlçesi’nde araç kiralama şirketi sahibi Süleyman Demirci, ardından 16 ZZ 399 plakalı otomobiline binip Gemlik'e gitmek üzere yola çıkmak istedi. Alışveriş merkezinin çıkışındaki trafik lambalarında bekleyen otomobilin yanına başka bir araçla gelen ve Süleyman Demirci ile birlikte daha önce zeytincilik yaparken ortak oldukları öğrenilen Ahmet Işıldak, elindeki pompalı tüfekle ateş etti. Demirci'nin göğsüne doğru art arda 2 el ateş eden Ahmet Işıldak, daha sonra aracın kapısını açarak kaçmak isteyen Sadullah Bayrak’a yöneldi. Tekrar ateş eden Işıldak, Sadullah Bayrak’ı da kalçasından vurdu. Ateş ettikten sonra kaçan Ahmet Işıkdak, polisin yaptığı takip sonucu suç aleti tüfekle birlikte yakalanarak gözaltına alındı.

2/ 15
Ortağını pompalı tüfekle öldürdü

Cinayet şüphelisi Ahmet Işıldak ile olay yerinde ölen ölen Süleyman Demirci’nin 5 yıl önce ortaklıklarının sona erdiği öğrenildi. Olayla ilgili çok yönlü soruşturma sürdürülüyor. (Hürriyet)

3/ 15
Ortağını pompalı tüfekle öldürdü

4/ 15