Özel çocuklara çok özel ziyaret

Emine Erdoğan ve devlet başkanlarının eşleri Engelli Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti

Özel çocuklara çok özel ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, G20 zirvesi nedeniyle Antalya’da bulunan Azerbaycan Cumhurbaşkanı’nın eşi Mehriban Aliyeva, kızı Leyla Aliyeva, Güney Afrika Cumhurbaşkanı’nın eşi Tubeka Zuma, Malezya Başbakanı'nın eşi Rosmah Binti Mansor ve Zimbabve Devlet Başkanı’nın eşi Grace Mugabe ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

1/ 13
Özel çocuklara çok özel ziyaret

Emine Erdoğan’ı Vali Muammer Türker'in eşi Filiz Türker,  Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in eşi Ebru Türel ve AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç karşıladı. özel öğrenciler, Erdoğan ve konuk first leydilere, kendi yaptıkları şakayık çiçeklerini takdim etti.

2/ 13
Özel çocuklara çok özel ziyaret

Konferans Salonu’nda konuklara, 557 öğrencinin eğitim gördüğü, Türkiye’nin en büyük Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi’ni anlatan bir sunum yapıldı.

3/ 13
Özel çocuklara çok özel ziyaret

Ardından özel öğrenciler konuklara hazırladıkları folklor gösterisini sundu. Piyanonun başına geçerek Çanakkale Türküsü ve Aşık Veysel’in Uzun İnce Bir Yoldayım adlı eserini seslendiren 16 yaşındaki Şerife Nur Özcan, büyük alkış aldı.

4/ 13