PKK'ya dev darbe

Diyarbakır İl Jandarma ekipleri tarafından Hazro ilçesinde düzenlenen bir operasyonda PKK'ya ait olduğu öğrenilen bomba imalathanesi ele geçirildi

PKK'ya dev darbe

Jandarma ekipleri tarafından alınan bir istihbarat üzerine operasyon düzenlendi.

1/ 6
PKK'ya dev darbe

Hazro ilçesi Çitlibahçe köyüne düzenlenen operasyonda PKK'ya ait bomba imalathanesi ele geçirildi. Sabah saatlerinde Jandarma Özel Harekat ekiplerinin katımıyla yapılan operasyonda imalathane içerisinde 16 adet piyade tüfeği, 1 adet Kaleşnikof marka uzun namlulu silah, çok sayıda mermi, bomba imalatında kullanılan torna tezgahları ve 50 kilogram esrar ele geçirildi.

2/ 6
PKK'ya dev darbe

Bomba imalathanesinde çalışan bir kişi yakalandı.Diyarbakır İl Jandarma ekipleri tarafından Hazro ilçesinde düzenlenen bir operasyonda PKK'ya ait olduğu öğrenilen bomba imalathanesi ele geçirildi.

3/ 6
PKK'ya dev darbe

Jandarma ekipleri tarafından alınan bir istihbarat üzerine operasyon düzenlendi. Hazro ilçesi Çitlibahçe köyüne düzenlenen operasyonda PKK'ya ait bomba imalathanesi ele geçirildi. Sabah saatlerinde Jandarma Özel Harekat ekiplerinin katımıyla yapılan operasyonda imalathane içerisinde 16 adet piyade tüfeği, 1 adet Kaleşnikof marka uzun namlulu silah, çok sayıda mermi, bomba imalatında kullanılan torna tezgahları ve 50 kilogram esrar ele geçirildi.

4/ 6