Polis kameralarına yakalandılar

Eroin alışverişi yapan iki genç polis kameralarına böyle yansıdı..

Polis kameralarına yakalandılar

Adana’da, uyuşturucu ticareti yaptığı belirlenen çetenin mensuplarının sokak ortasındaki eroin satışı, polis kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Görüntülerde, paranın yanı sıra VCD oynatıcı cihazı karşılığında da satış yapıldığı belirlenirken, düzenlenen operasyonda aralarında çete elebaşının annesinin de bulunduğu 4 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

1/ 11
Polis kameralarına yakalandılar

Alınan bilgiye göre, bir ihbarı değerlendiren Adana Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ekipleri, Cumali B’nin elebaşlığını yaptığı çetenin merkez Seyhan ilçesi Kocavezir Mahallesi’nde eroin sattığı bilgisine ulaştı.

2/ 11
Polis kameralarına yakalandılar

Evi takibe alan ekipler, yapılan uyuşturucu satışlarını da kamera ile görüntüledi. Yaklaşık 15 gün süren takip sırasında, paranın yanı sıra eşya karşılığı da eroin satıldığı tespit edildi. Görüntülerde bir gencin, alacağı "bir içimlik eroin" karşılığında VCD oynatıcı cihazı vermesi de dikkati çekti.

3/ 11
Polis kameralarına yakalandılar

Eroin aldıkları belirlenen 10 kişinin gözaltına alındığı ve ifadelerine başvurulduğu belirtilerken, ekiplerin düzenlediği operasyonda çetenin elebaşı olduğu belirtilen Cumali B’nin annesi Besime Y. ile İ.A, C.T. ve F.D.

yakalandı.

4/ 11