Polislerin pitbull dehşeti

Polislerin pitbull dehşeti

Dur ihtarına uymayıp kaçan otomobili durduran polisler, kapıyı açtıklarında pitbull cinsi köpeğin saldırısıyla karşılaştı. 2 polisi bacaklarından ısıran köpek, iğneyle uyuşturuldu ve hayvan barınağına götürüldü.

1/ 8
Polislerin pitbull dehşeti

Polislerin "dur" ihtarına uymayıp kaçmaya devam eden, bu sırada bir polis aracına çarpan otomobildeki köpek, polislere çok zor anlar yaşattı. 2' si pitbull cinsi köpeğin saldırı sonucu 4 polis yaralandı. 2'si genç kız 4 kişi gözaltına alındı.

2/ 8
Polislerin pitbull dehşeti

POLİS - ŞÜPHELİ KOVALAMACASI

Maltepe’de gece saat 01.00 sıralarında trafik ekiplerinin dur ihtarına uymayan 34 TJ 6067 plakalı araç polis ekiplerini harekete geçirdi. Şüpheli araç yaklaşık 4 saat sonra Ataşehir Yeni Çamlıca Mahallesi'nde devriye gezen Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri tarafından görüldü.

3/ 8
Polislerin pitbull dehşeti

ŞÜPHELİ ARACIN ÇARPTIĞI POLİS ARACINDA 2 POLİS YARALANDI

Polisin tüm uyarılara rağmen kaçmaya devam eden şüpheli araç, Dudullu - Bostancı yolunda önünü kesen başka bir polis aracına çarptıktan sonra kaçmaya devam etti. Bu sırada araçta bulunan iki polis hafif şekilde yaralandı. İçinde 4 kişinin bir köpeğin bulunduğu araç, 100 metre ilerde yolu kesen polislerin kurduğu barikatı geçemedi ve durdu. .

4/ 8