Polisten kaçamadı

Otomobiliyle kaçan sürücü, uzun kovalamaca sonucu elektrik direğine çarparak durdu.

Polisten kaçamadı

Antalya'da polisin dur ihtarına uymayarak otomobiliyle kaçan sürücü, uzun kovalamaca sonucu elektrik direğine çarparak durdu. Otomobilin kaçışını engellemek isteyen polis aracı da kaçan otomobile arkadan çarptı. Alınan bilgiye göre, Liman Mahallesi'nde asayiş görevi yapan polis ekipleri, 19 temmuzda Kepez ilçesinde meydana gelen bir yaralama olayıyla ilgili aranan 07 ATT 68 plakalı otomobili, seyir halinde görerek durdurmak istedi.

1/ 4
Polisten kaçamadı

Aracın şoförünün polisin dur ihtarına uymaması ve otomobilini polislerin üzerine sürmesi üzerine kovalamaca başladı. Aracını önce Çakırlar tarafına süren zanlı, daha sonra şehir merkezi istikametine döndü. Otomobil, Mobese kameraları tarafından da izlemeye alındı. Çakırlar istikametinden gelerek Hürriyet Caddesi istikametine yönelen aracı durdurmak isteyen polis, aracın kaçış yolunu trafiğe kapattı. Uncalı Mezarlığı yanından aracıyla hızla geçen zanlı, yolun kapalı olduğunu görünce geri dönmek için ters yola girdi. Direksiyon hakimiyetini yitiren zanlı, otomobiliyle direğe çarptı.

2/ 4
Polisten kaçamadı

Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ait ekip aracıyla, kaçan otomobilin güzergahını kapatmaya çalışan polis ekibi de çarpma nedeniyle arka tekerleri havaya kalkan otomobilin altına girdi. Kazada hafif yaralanan zanlı Arif Gezer, polis tarafından gözaltına alındı. Kazada polis otosunu kullanan polis memuru da hafif yaralandı.

3/ 4
Polisten kaçamadı

4/ 4