Putin'in takvimi çıktı

Rus gazetesi, Devlet Başkanı Vladimir Putin'in fotoğrafları ve sözlerinin bulunduğu 2017 takvimini okurlarıyla paylaştı...

Putin'in takvimi çıktı

Rus tabloid gazetesi Zvezdi Soveti, Devlet Başkanı Vladimir Putin'in fotoğrafları ve sözlerinin bulunduğu 2017 takvimini okurlarıyla paylaştı.

 

1/ 6
Putin'in takvimi çıktı

BBC Türkçe'nin aktardığı habere göre yaklaşık 3 TL'ye satılan takvimde, Rusya'nın lideri kucağında bir kedi yavrusuyla, dalgıç kıyafetiyle, at binerken ya da bir yürüyüşün ardından ağaç üzerinde dinlenirken çekilmiş fotoğraflarıyla yer alıyor.

 

2/ 6
Putin'in takvimi çıktı

Fotoğrafların alt kısımlarında ise Putin'in kedi sevgisine, ekmeğin önemi ya da Rus ordusunun gücüne gönderme yapan sözleri bulunuyor.

Rus lider Haziran ayı sayfasında turizmi teşvik ederken, Aralık sayfasında ise 2018 yılı için güzel dileklerini sunuyor.

 

3/ 6
Putin'in takvimi çıktı

Takvimin arka kapağında ise Putin takım elbisesi ve güneş gözlükleriyle yer alıyor. Putin alıntısında ise "Rusya'nın yabancı ülkelerin topraklara ya da başkalarının doğal zenginliklerine ihtiyacı yoktur. Fakat her tür tehdide karşı güvenliğimizi sağlamak için silahlarımızı kullanmaya hazırız" deniyor.

 

4/ 6