Rita cinayetinde kan donduran ayrıntılar

34 gün sonra cesedi bulunan 39 yaşındaki Alman Rira Darı Winkler'in öldürümesiyle ilgili kan donduran ayrıntılar ortaya çıktı.

Rita cinayetinde kan donduran ayrıntılar

Ortadan kaybolduktan 34 gün sonra cesedi bulunan 39 yaşındaki Alman vatandaşı Rita Darı Winkler'in öldürülmesiyle ilgili soruşturmada, genç kadının dizlerinden aşağısının bir testere ile kesilerek bidona konduğu tespit edildi.

  

1/ 14
Rita cinayetinde kan donduran ayrıntılar

Polis, cesedin kesilmesinde kullanılan testereyi bulmak için çalışıyor. Öte yandan şüphelilerin cinayetin ardından Rita Darı Winkler'in eşyaları ve olayda kullanılan tabancayı denize attığı tespit edildi. Polis bu torbayı bulmak için denizde aramabaşlattı. Savcılık Almanya'da ortadan kaybolan olayın bir numaralı şüphesi A.K.S içinkırmızı bülten çıkarılması için harekete geçti.

2/ 14
Rita cinayetinde kan donduran ayrıntılar

CESEDİ İKİYE BÖLÜP BİDONA KOYMUŞLAR

34 gün önce İstanbul Pendik'te kaldığı otelde eşyalarını geride bırakarak esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan Alman vatandaşı Rita Darı Winkler'le ilgili soruşturmada yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Genç kadının öldürüldükten sonra içinde bulunduğu su bidonuna konmadan önce dizlerinden aşağısının bir testere ile kesilerek ikiye bölündüğü ortaya çıktı. Kadının kesilen bacaklarının da bidon içinde bulunduğu belirtildi.

3/ 14
Rita cinayetinde kan donduran ayrıntılar

GÖLCÜK'TE DENİZDE TORBA ARANIYOR

Öte yandan şüphelilerin cinayetin ardından Rita Darı Winkler'in eşyalarının ve olayda kullanılan silahın bir torbaya konularak Gölcük'te denize atıldığı tespit edildi. Görgü tanıklarından alınan bilgiye göre torbanın denize atıldığı yerde denizde arama başlatıldı

4/ 14