Sanat ve spor dünyası hastaneye koştu

Sanat, siyaset ve spor dünyasının ünlü isimleri Nejat İşler’in tedavi gördüğü Acıbadem Bodrum Hastanesi’ne akın etti.

Sanat ve spor dünyası hastaneye koştu

CHP Muğla Milletvekili Tolga Çandar, futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, eski Kaleci Rüştü Reçber, sanatçılardan Mehmet Erdem ve İnanç Konukçu da hastaneye geldi. Çandar hastane çıkışında yaptığı açıklamada “Çağdaş Türkiye’nin böyle yüzlere gerçekten çok ihtiyacı var. İşler’in durumunun düne göre daha iyi olduğunu öğrendim" dedi.

(DHA)

1/ 12
Sanat ve spor dünyası hastaneye koştu

BAŞHEKİMDEN YAZILI AÇIKLAMA

Ünlü sanatçı Nejat İşler'in tedavi gördüğü Bodrum Acıbadem Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın Aksoy, akşam saatlerinde sanatçının sağlık durumuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

2/ 12
Sanat ve spor dünyası hastaneye koştu

Dr. Aksoy, "Nejat İşler'in sağlık durumuyla ilgili bugün yaptığımız açıklama aynen geçerliliğini korumaktadır. Durumunda herhangi bir değişiklik yoktur. Bugün bazı sosyal paylaşım siteleri ile internet sayfalarında İşler'in sağlık durumuyla ilgili asılsız haberler gördük. Bu nedenle doktorların yaptığı açıklama dışında hiçbir habere rağbet edilmemesini önemle rica ediyoruz" dedi.

3/ 12
Sanat ve spor dünyası hastaneye koştu

"DİK DUR EĞİLME ASİ TAYFA SENİNLE"Bodrum'daki özel hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden Nejat İşler'in için bugün akşam saatlerinde Bodrumspor taraftarlar 60 kişilik gurup ile ellerinde bayraklar ve çiçeklerle hastane önüne geldi.

4/ 12