Saniye saniye intihar anı

3'üncü kattaki balkondan atlarken sıyrılan kazağı kardeşinin elinde kaldı.

Saniye saniye intihar anı

Adana'da, sürekli oynadığı altılı ganyan yüzünden borca girip işyerini kapatan diş teknisyeni 34 yaşındaki Ahmet Aksoy, bunalım sonucu 3'üncü kattaki evlerinin balkonundan atlamak istedi.

1/ 18
Saniye saniye intihar anı

Kardeşi tarafından kazağından tutulup kurtarılmak istenen Aksoy, kazak üzerinden sıyrılınca düşüp ağır yaralandı. Aksoy'un yaklaşık 10 metreden düşüşü kameralarca saniye saniye görüntülendi.

2/ 18
Saniye saniye intihar anı

Yurt Mahallesi 125 Sokak'ta oturan, evli ve bir çocuk babası Ahmet Aksoy, geçen yıl sürekli altılı ganyan oynayarak borçlandı. Borcunu ödeyemeyen Aksoy, çalıştırdığı iş yerini kapatmak zorunda kaldı. Uzun süre işsiz kalan Aksoy, bunalıma girince ailesi tarafından Adana Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne yatırıldı. Bir süre tedavi olan Aksoy, sabah saatlerinde 3 katlı evlerinin balkonuna çıkarak kendisini yaklaşık 10 metre yükseklikten aşağıya sarkıttı.

3/ 18
Saniye saniye intihar anı

Bir süre balkonun pis sularının akıtıldığı plastik boru üzerinden aşağıya doğru sarkan Aksoy'u 32 yaşındaki Meryem Aksoy ve aile yakınları vazgeçiremeyince, polis, 112 Acil Servis ve Cankur'dan yardım istendi.

4/ 18