Şanlıurfada kavga!

Şanlıurfada kavga!

Şanlıurfa'da, iki grup arasında iftar öncesi çıkan ve iftarın ardından tekrar başlayan kavgada onlarca kişi taş, sopa ve demirlerle birbirine saldırdı.

1/ 9
Şanlıurfada kavga!

Bazı kişilerin hafif yaralandığı, polisin güçlükle ayırıp 8 kişiyi gözaltına aldığı kavganın ardından polis merkezine götürülen taraflar birbirinden şikayetçi olmadı.

2/ 9
Şanlıurfada kavga!

Kentin en işlek caddesi olan Atatürk Bulvarı üzerinde, dün akşam saatlerinde bilinmeyen bir nedenle Müslüm Demir ve Ali Yaşar Ak arasında sözlü olarak başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Birbirine tekme tokat saldıran ikili, daha sonra telefonla ulaştıkları yakınlarından yardım istedi. Kısa süre sonra toplanan iki gruptan yaklaşık 20 kişi, birbirine taş, sopa, demir ve araç parkının önlenmesi için yola konulan dubalar ile saldırıp, rastgele vurmaya başladı. Kent merkezinde herkesin gözü önünde yaşanan kavga, çevredeki esnaf ve yoldan geçen vatandaşların korkuya kapılmasına neden oldu. İhbar üzerine olay yerine gelen polislerin ayırdığı kalabalık, birbirinden şikayetçi olmayarak ayrıldı.

3/ 9
Şanlıurfada kavga!

İFTAR SONRASI BU KEZ 60 KİŞİ KAVGA ETTİ

Ancak, iftarın ardından bu ke aynı yerde Müslüm Demir ve Ali Yaşar Ak'ın yakını 60 kişi toplanarak birbirine saldırmaya başladı. Yoldan geçenlerin korkuya kapılmasına yol açan kavga, ihbar üzerine olay yerine gelen çok sayıda polis ekibinin müdahalesi ile güçlükle sonlandırıldı.

4/ 9