Sapığına aşık olmuş

11 yıl önce kaçırılan ve tecavüze uğrayan Jaycee Lee Dugard, sapığına aşık olmuş !

Sapığına aşık olmuş

CALIFORNIA Eyaleti’nde eşiyle birlikte 18 yıl önce 11 yaşındaki Jaycee Lee Dugard’ı kaçırıp yıllarca tecavüz ederek ondan 2 çocuk sahibi olan Phillip Garrido hakkında korkunç detaylar çıkıyor. Tüm dünya basını Jaycee’nin hikayesine odaklanırken Garrido kendisine yöneltilen 28 suçu reddetti. Yakalanmasının ardından cezaevinden yerel bir televizyona konuşan Garrido kaçırma olayını “iğrenç” olarak nitelendirdi. Garrido, “Son yıllarda çok değiştim. Her gün onunla ve çocuklarla uyurdum. Sonunda tüm olanların kalpleri ısıtan bir hikaye olduğunu siz de anlayacaksınız” dedi.

1/ 11
Sapığına aşık olmuş

Sicili kabarık tecavüzcü

1977’de yine tecavüz suçundan 50 yıl hapis cezası alan ancak serbest bırakılan Garrido’nun sapık olduğu, tecavüz kurbanına fantezilerini uyguladığı ortaya çıktı. 11 yaşındayken kaçırılan Jaycee ise 18 yıl boyunca her zaman kilit altında tutulmamış. Ses geçirmez bir çadırda kalan kız fırsatı olmasına rağmen kaçmamış. Yıllar içinde adamla “bağ kurduğu” için pişman olan genç kızın, rehinelerin kendilerini rehin alanlara bağlanmalarını ifade eden “Stockholm Sendromu”na yakalanmış olabileceği söyleniyor. Avusturya’da Natascha Kampusch kendisini sekiz yıl alıkoyan Wolfgang Priklopil’nin ölümüne büyük üzüntü duymuştu.

2/ 11
Sapığına aşık olmuş

Garrido’nun evinin olduğu bölgenin emniyet müdürü, 2006’da fahişe cinayetleriyle ilgili ipucu bulmaya çalışırken tecavüzcünün evine girdiklerini ancak geniş bir soruşturma yapmadıklarını açıklayarak halktan özür diledi. Eğer polisler bahçeyi de araştırsalardı, genç kız seks kölesi olarak tutulduğu bu bahçeden üç yıl önce kurtulacaktı.

3/ 11
Sapığına aşık olmuş

4/ 11