Şerif alkolü fazla kaçırdı

Şerif Gören restoranda alkolü fazla kaçırdı.

Şerif alkolü fazla kaçırdı

Şerif Gören, arkadaşlarıyla gititği restoranda alkolü fazla kaçırdı. Önce kendisi gibi Cannes Film Festivali’nde ödül alan Nuri Bilge Ceylan’ı topa tuttu, 10 dakika sonra sızınca da kucakta eve taşındı.

1/ 9
Şerif alkolü fazla kaçırdı

Çektiği 'Yol' filmiyle 'Cannes Film Festivali'nden 'Altın Palmiye' ödülünü Türkiye'ye getiren ilk yönetmen olan Şerif Gören, önceki gece arkadaşlarıyla Yakup Restaurant’da buluştu. Oyuncu Halil Ergün ve Sevda Ferdağ ile gazeteci Okay Gönensin’le koyu bir sohbete dalan ünlü yönetmen, gazetecileri yanına çağırıp birbirinden ilginç açıklamalar yaptı.

2/ 9
Şerif alkolü fazla kaçırdı

“Çok alkollüyüm, beni mazur görün” diyen Gören, önce “Altın Portakal meselesinde ben Hülya Avşar’ın tarafındayım. Hülya Türkiye için bir değerdir” dedi. Usta yönetmen ardından da kendisi gibi Cannes’dan ödül alan meslektaşı Nuri Bilge Ceylan hakkında şu şaşırtıcı açıklamayı yaptı: Ona bu hayatta bir tek ödül verilebilir, o da fotoğraf ödülü. O başka ödül alamaz!”

3/ 9
Şerif alkolü fazla kaçırdı

Şerif Gören yaptığı açıklamadan 10 dakika sonra sızdı. Bayılan yönetmeni evine, Halil Ergün’ün şoförü ile restoran personeli bıraktı.

4/ 9