Sevdiklerinin gözü önünde kendini vurdu!

Sevdiklerinin gözü önünde kendini vurdu!

Sivas'ta 20 yaşındaki Uğur B. (Balçık), sokak ortasında sevdiklerinin gözü önünde av tüfeğiyle kendisini vurdu. Ağır yaralanan genç hastaneye kaldırılırken, olaya tanık olan anne baygınlık geçirdi. Dehşet anları ise kare kare objektiflere yansıdı.

1/ 12
Sevdiklerinin gözü önünde kendini vurdu!

Olay Kaleardı Mahallesi'ndeki parkta meydana geldi. Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Uğur B., evinden aldığı av tüfeğiyle parka gelerek arkadaşlarını arayıp intihar edeceğini söyledi. Gencin arkadaşlarının durumu bildirmesi üzerien olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

2/ 12
Sevdiklerinin gözü önünde kendini vurdu!

Park çevresindeki tüm yolları kapatarak araç ve vatandaşların geçişini engelleyen polis ekipleri genci ikna etmeye çalıştı.

3/ 12
Sevdiklerinin gözü önünde kendini vurdu!

Uğur B., fotoğrafını çekmek isteyen basın mensupları ile polis ekiplerine elindeki av tüfeğiyle ateş açtı. Bu durum üzerine çevredeki güvenliği daha da artıran polis ekipleri, park etrafında adeta kuş uçurtmadı. Öfkeli genç, daha sonra kendisini ikna etmek isteyen polislerden, 1,5 yaşındaki yeğenini getirmelerini istedi. Bir süre ağabeyinin getirdiği yeğenini seven Uğur B. arkadaşlarından da bira istedi. Olay yerine gelen aile fertleri de zaman zaman tüfeğin namlusunu çenesine dayayan Uğur B.'yi silahını vermesi için ikna etmeye çalıştı, ancak başarılı olamadı. Parka gelen baba Selahattin B. oğlu ile konuşmak için yanına gittiği sırada Uğur B. elinde bulunan av tüfeğini sol göğsüne dayadı ve tetiğe bastı. Kanlar içinde yere düşen genç, olay yerinde hazır tutulan 112 Acil Sağlık ambulansı ile önce Sivas Devlet Hastanesi'ne, ardından da Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edilerek ameliyata alındı. Gencin parkta kendisini vurması üzerine olay yerinde bulunan arkadaşları ve ailesi sinir krizleri geçirdi. Oğlunun kendisini vurması üzerine anne Sevim B. olay yerinde bayıldı.

4/ 12