Sevgilisini başka erkekle görünce...

Sevgilisini başka erkekle görünce...

Afyonkarahisar'da Mehmet Emin Kaya, sevgilisi Ayşe Çetin ile birlikte gördüğü Serkan Öz'e sokakta pompalı tüfekle peşpeşe 6 kez ateş etti. Serkan Öz'ün öldüğü, Ayşe Çetin'in ağır yaralandığı saldırı sonrası tüfeği çenesinin altına dayayan Kaya tetiği çekip yaşamına son verdi.

1/ 10
Sevgilisini başka erkekle görünce...

Afyonkarahisar Adnan Menderes Bulvarı üzerinde saat 15.00 sıralarında 03 VR 248 plakalı otomobiliyle şehir merkezinden Konya yolu yönüne giden özel bir firmada şoför olarak çalışan Mehmet Emin Kaya, iddiaya göre sevgilisi Ayşe Çetin'i bir başka erkekle yolda yürürken gördü.

2/ 10
Sevgilisini başka erkekle görünce...

Otomobiliyle hızla Sakarya Caddesi'ne giren Mehmet Emin Kaya, yol ortasında durdurduğu otomobilin bagajından çıkardığı pompalı tüfekle kendisine doğru yürüyen Ayşe Çetin ile kadının diğer sevgilisi olduğu öne sürülen Serkan Öz'e peşpeşe ateş etti.

3/ 10
Sevgilisini başka erkekle görünce...

Pompalı tüfekle kaldırımdaki Ayşe Çetin ve Serkan Öz'e 6 kez ateş eden Mehmet Emin Kaya, daha sonra tüfeği çenesinin altına dayayarak tetiğe bastı. Kanlar içinde yerde kalan saldırgan Kaya olay yerinde, Serkan Öz ise ambulansla hastaneye götürülürken yaşamını yitirdi. Ağır yaralı hastaneye götürülen Ayşe Çetin'in göğüs bölgesinde çok sayıda saçma olduğu belirtildi. Sağlık durumunun ciddi olduğu belirtilen Çetin'in ameliyata alındığı kaydedildi.

4/ 10