Seyhan'da dehşet

Karısı ve çocuklarını başlarına av tüfeğiyle ateş ederek öldürdü, ardından aynı silahla kendi başına ateş ederek yaşamına son verdi.

Seyhan'da dehşet

Merkez Seyhan İlçesi Seyhan Mahallesi'nde 2 katlı binanın zemin katında mobilya atölyesi bulunan Serhat Ögelge'nin başka bir müşteriye giden işçileri bugün saat 12.00 sıralarında işyerine geldi.

1/ 14
Seyhan'da dehşet

Atelyenin kapalı olduğunu gören çalışanlar, binanın ikinci katında oturan ustalarının evine çıktı. İçeri giren işçiler, cesetleri görünce polise haber verdi.

2/ 14
Seyhan'da dehşet

Olay yerine gelen polis ve Cumhuriyet Savcısı, yatak odasındaki yatağında, üzerine yorgan örtülü Sinem Ögelge ile kucağındaki 6 aylık bebeği Simge, yerde ise büyük kızı Selen'in, diğer odada ise Serhat Ögelge'nin başlarından vurulmuş halde cesetlerini buldu.

3/ 14
Seyhan'da dehşet

ANNESİNİN KUCAĞINDA ÖLDÜRMÜŞ

Yapılan incelemede, Serhat Ögelge'nin eşi Sinem ve kucağındaki bebeği Sinem'i ve diğer kızı Selen'i av tüfeğiyle başlarına ateş ederek öldürdükten sonra diğer odaya geçerek aynı silahla başına ateş edip intihar ettiği belirlendi. Mobilyacının eşi ve kucağında öldürdüğü minik kızının cesetlerinin üzerine yorgan örttüğü de anlaşıldı. Yatağın yanında yerde bulunan Selen'in ise pijamalı olması dikkat çekti.

4/ 14