Sokak ortasında öldürüldü

Mersin'de sokakta alkol alan iki kişinin yanına otomobil ile yaklaşan 3 kişi, tabanca ve av tüfeği ile ateş açtı. Açılan ateşle 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.

Sokak ortasında öldürüldü

Saldırı gece geç saatlerde Akşemsettin Mahallesi'nde meydana geldi.

1/ 5
Sokak ortasında öldürüldü

Yüzbaşı Yaşar Caddesi üzerindeki Kırklar Stadyumu'nun yan kısmında alkol alan 31 yaşındaki Ahmet Keller ile 24 yaşındaki Ramazan Eriş, sohbet ederken, içinde 3 kişinin bulunduğu plakası alınamayan otomobil yanaştı.

2/ 5
Sokak ortasında öldürüldü

Otomobilde bulunan kişiler tabanca ve av tüfeği ile Keller ile Eriş'e ateş açtı. Ahmet Keller olay yerinde öldü, Ramazan Eriş ise, vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden saçmalarla yaralandı. Saldırganlar, otomobille kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine polis ekibi ve ambulans sevk edildi. Yaralanan Eriş, ambulans ile Tarsus Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

3/ 5
Sokak ortasında öldürüldü

Polisin olay yerinde yaptığı incelemede, Ahmet Keller'e ait olduğu iddia edilen 33 NLB 92 plakalı motosiklet ile buna yakın bir noktada dolu 5 av tüfeği fişeği bulundu. Ahmet Keller'in cesedi inceleme ardından Tarsus Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis, saldırganları tespit ederek yakalamak için çalışmayı sürdürüyor.

4/ 5