Suçüstü yakalandılar

Suçüstü yakalandılar

Suçüstü yakalandılar

1. KAÇAMAK YAPARKEN YAKALANINCA
Gösteri dünyasının ünlüleri bazenr kaçamak yaparken öyle savunmazsız biçimde objektiflere yakalanıyorlar ki. İşte bunun en çarpıcı örnekleri.

1/ 12
Suçüstü yakalandılar

İSKELEDE
‘Beyaz Gelincik’ dizisiyle tanınan oyuncu Erkan Petekkaya, daha önce Kaya Çilingiroğlu’yla da ‘minder güreşi’ yaparken kameralara yakalanan Sinem Erülgen’la gece vakti Emirgan iskelesinde sobelenmişti. Flaşlar patladığında ‘suça teşebbüs’ halindeydi. Petekkaya, iş öpüşme safhasında kaldığı için mi yoksa çocuğunun annesi olan eşine mahcup olacağı için mi bilinmez, çok sinirlenmiş ve gazetecilere saldırmıştı

2/ 12
Suçüstü yakalandılar

OPERA SALONUNDAGüzel yıldız Drew Barrymore, New York’ta bir opera salonunun kadınlar tuvaletinde erkek arkadaşı, rock yıldızı Fabrizio Moretti ile seks yaparken yakalandı. The Strokes grubunun davulcusu olan Moretti, yaptıkları normal bir şeymiş gibi ilişkiye girdiklerini kabul etmiş, gittikleri operanın çok sıkıcı olduğunu bu yüzden tuvalete gidip seks yapmayı tercih ettiklerini açıklamıştı.

3/ 12
Suçüstü yakalandılar

BARDA. Prens Charles’ın küçük oğlu Prens Harry’nin bir gece kulübünde sevişirken yakalanması büyük bir sansasyon yaratmıştı. Gece kulübünde eğlenen çapkın Prens Harry, 20 yaşında Katherine Smith adında sarışın bir barmen kızla birlikte olmuştu.

4/ 12