Tatilcilerin dönüş çilesi başladı

Tatilcilerin dönüş çilesi başladı

Marmaris'te Kurban Bayramı tatilinin son günü dönüşe geçenler, trafik ışıkları ve kontrolsüz geçişler nedeniyle 5 kilometrelik yolu yarım saatte geçebildi. Çanakkale feribot iskelesinde 2 kilometreyi bulan kuyruk oluştu

1/ 12
Tatilcilerin dönüş çilesi başladı

Kurban Bayramı'nda Marmaris'e tatil için gelenler, dün akşam ve bugün dönüş yolculuğuna çıkmaya başladı. Otellerinden araçlarıyla ayrılarak kent merkezine gelen tatilciler son kez Kordon Caddesi ve Yat Limanı'nda aileleriyle yürüyüş yaptı. Polis, trafiğin kilitlenmemesi için Ketenci Kavşağı'ndan sahil yolunu kapatarak akışı General Mustafa Muğlalı Caddesi'nden Yeni Datça Yolu çıkışına doğru açtı.

2/ 12
Tatilcilerin dönüş çilesi başladı

Bugün de saat 10.00'da otellerinden araçlarıyla çıkış yapan tatilciler, ilçe çıkışına giden Ulusal Egemenlik Caddesi'nde uzun konvoylar oluşturdu. Tatilciler, ilçenin Muğla giriş, çıkışı olan Ulusal Egemenlik Caddesi'nde 5 kilometrelik yolu yarım saatte geçebildi.

3/ 12
Tatilcilerin dönüş çilesi başladı

Otellerden çıkanların başta İstanbul olmak üzere Karadeniz ve İç Anadolu Bölgesi'nden tatile gelenler olduğu bildirildi. Marmaris Emniyet Müdürlüğü'ne ait ilçe girişlerinde konumlandırılmış plaka okuma sistemlerinden dün 22.00 ve bugün 10.00 saatleri arasında, 12 saatte yaklaşık 6 bin otomobilin çıkış yaptığı belirtildi.

4/ 12