Tatlısesin hastanedeki ilk fotoğrafları

İşte İbrahim Tatlıses'in vurulduktan sonra hastanede çekilen ilk fotoğrafları!

Tatlısesin hastanedeki ilk fotoğrafları

Başbakan Erdoğan, hastanede yatan İbrahim Tatlıses’i ziyaret etti. Erdoğan, ‘iyi gördüm’ dediği Tatlıses müracaatını aldığını açıkladı. Erdoğan’ın Tatlıses ziyaretinde çekilen resimler de servis edildi. İşte günler sonra Tatlıses…

1/ 5
Tatlısesin hastanedeki ilk fotoğrafları

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ziyaret ettiği İbrahim Tatlıses’in sağlık durumunun iyiye gittiğini belirterek, ünlü sanatçının yoğun bakımdan odaya çıkarılacağını söyledi. Erdoğan, “İbrahim Tatlıses’i aday gösterecek misiniz?” yönündeki ısrarlı sorulara gülümseyerek “Müracaatını aldım” yanıtını verdi.

2/ 5
Tatlısesin hastanedeki ilk fotoğrafları

Erdoğan, uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan İbrahim Tatlıses’i, tedavi gördüğü Maslak Acıbadem Hastanesi’nde ziyaret etti. Ziyaretin ardından açıklama yapan Başbakan Erdoğan, İbrahim Tatlıses’i çok iyi gördüğünü söyledi.

3/ 5
Tatlısesin hastanedeki ilk fotoğrafları

Erdoğan, yoğun bakımdaki ünlü sanatçının bugün odaya alınacağını da belirterek, “İyi bir muhabbetimiz oldu. Yarın Adana’ya gideceğimi söyleyince. Adana konuşmamı istedi. Yoğun bakımdan bir üst odaya geçecek. Odaya çıkaracaklar. Çok kısa bir süre içinde de fizyoterapi tedavileri de netice verecek. Sağ tarafında herhangi bir şey yok, biraz solda var. Onu da aşacağı kanaatindeyim. Konuşmasında herhangi bir sıkıntı yok. Hafıza kayıtlarını gayet iyi gördüm” dedi. “İbrahim Tatlıses’i aday gösterecek misiniz?” yönündeki ısrarlı sorular üzerine Erdoğan, “Müracaatını aldım” diyerek esprili bir yanıt verdi.

4/ 5